Vakcinacija ir ženklinimas 28€

Vakcinacija ir ženklinimas 28€

Primename, kad jau ilgiau nei metus turime nerealų pasiūlymą klientams – atvedus šunelį, katę ar triušį –

 

vakcinacija bei ženklinimas poodine mikroschema, kartu kainuos tik 28€!

 

Įprasta vakcinacijos kaina prasideda nuo 20€, ženklinimas 25€ = 45€, tad sutaupote net 17€. Šimtai patenkintų klientų, jau pasinaudojusių šia nuolaida per pastaruosius metus patikins Jus – nėra ko nerimauti ir dvejoti, tereikia imti ir padaryti ! 🙂

 

Kodėl svarbu kasmet vakcinuoti – žino visi šeimininkai, tačiau kodėl ne mažiau svarbu augintinius ženklinti mikročipais?

Ženklinimo metu gyvūnui po oda, naudojant didesnio diametro adatą, įvedamas mikročipas – tai ryžio grūdelio dydžio mikroschema, kurią nuskaičius specialiu skaitytuvu ekrane pamatome unikalų gyvūno mikroschemos kodą. Šis kodas užregistruojamas Gyvūnų augintinių registre, kartu su gyvūno bei jo savininko duomenimis ir kontaktais, tad bet kuris veterinarijos gydytojas, nuskaitęs unikalų gyvūno mikroschemos kodą gali be vargo susisiektu su šeimininku, jei gyvūnas būtų pasimetęs ar pavogtas. Ši mikroschema ir registracija bei išduodami ženklinimo dokumentai tam tikra prasme yra ir įrodymas, jog konkretus asmuo yra konkretaus gyvūno oficialus savininkas.

 

Apsaugokite savo mažuosius augintinius ženklindami ir vakcinuodami, užsukite į DR Leo!

GRIGIŠKĖS
Vilniaus g. 67
+370 673 03301
grigiskes@drleo.lt
NAUJAMIESTIS
Vytenio g. 20
+370 673 09112
info@drleo.lt