Rugsėjo mėnesio nuolaidos

Rugsėjo mėnesio nuolaidos

Nors už lango dar vasara, tačiau atėjęs kalendorinis ruduo primena, kuo būtina pasirūpinti prieš šaltąjį sezoną, tad skelbiame nuolaidas !

  • Vakcinacija – 25%  nuolaida taikoma visoms vakcinacijoms

Kas be ko, kasmetinės vakcinacijos labai svarbios, siekiant išvengti užkrečiamų šunų bei kačių ligų, ir toliau efektyviai konttroliuoti pasiutligę Lietuvoje, tačiau ar žinojote, kad vis dažniau šunys užsikrečia šunidžių kosuliu? Ypatingai dažnai ši liga užklumpa atvėsus orams, taip pat jei šuo laiką leidžia su įvairiais kitais šunimis, pavyzdžiui, treniruojasi aikštelėse ar dresūros mokyklose, lankosi parkuose, vieną kitą dieną praleidžia šunų viešbutyje, o gal net vyksta į parodas? Suskubkite pasirūpinti savo augintiniu ir išvenkite šunidžių kosulio – atvykite pasisikiepyti jau DABAR! Po vakcinacijos imunitetas šiai ligai susiformuoja per 2-4 savaites, tad būkite pasiruošę ir drąsiai vaikštinėkite su keturkoju mėgstamiausiose vietose!

  • Antparazitiniai preparatai -30% nuolaida taikoma visiems preparatams nuo išorės ir vidaus parazitų

Nemažai šeimininkų vis dar turi klaidingą įsitikinimą, jog nuo išorės parazitų, o ypatingai erkių saugotis reikia tik vasarą. Visą rudenį, kol vidutinė paros temperatūra laikosi virš +5 laipsnių, aktyvios išlieka ne tik erkės, bet ir blusos. Nutraukus antiparazitikų naudojimą, jos puola dar labiau nei vasaros metu. Tiek erkės, tiek blusos nėra pagrindinė problema – dažniau bijoma jų pernešamų ligų – erkių platinamos pirmuonių sukeliamos ligos babeziozės bei blusų platinamų invazinių kaspinuočio stadijų, kuriomis gali užsikrėsti ir žmogus. Rudenį kaip niekad skrupulingai vertėtų pasirūpinti profilaktika nuo parazitų – užsukusiems padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir visą rugsėjį taikysime nuolaidą.

 

Akcijų laikotarpis – 2019-09-01 / 2019-09-30

Lauksime Jūsų ir Jūsų augintinių DR Leo veterinarijos klinikoje !

GRIGIŠKĖS
Vilniaus g. 67
+370 673 03301
grigiskes@drleo.lt
NAUJAMIESTIS
Vytenio g. 20
+370 673 09112
info@drleo.lt