Lapkričio mėnesio akcijos

Lapkričio mėnesio akcijos

Niekam ne paslaptis, kad profilaktiniai patikrinimai bei profilaktiniai kraujo tyrimai gali padėti užbėgti ligai už akių, o jei kalbame apie mylimą augintinį, tikrą kailiniuotą ar plunksnuotą šeimos narį, tuomet tikrai verta susimąstyti. Jau kurį laiką dvejojate ar nevertėtų profilaktiškai patikrinti augintinio? Nedvejokite, padarykite tai dabar 🙂 Kuo anksčiau kreipsitės dėl menkiausių pastebėtų simptomų, tuo geresnes išgijimo prognozes galėsime suteikti.

Lapkričio mėnesį pats laikas atvykti su augintiniu apžiūrai ir konsultacijai bei reikalingiems tyrimams – lauksime DR Leo klinikose Jūsų su augintiniais pasitikdami didelėmis ir aktualiomis nuolaidomis!

 

-30% visų rūšių gyvūnų pirminei apžiūrai ir konsultacijai

Priimame kates, šunis, šeškus, triušius, jūrų kiaulytes, šinšilas, žiurkes, žiurkėnus, peles, papūgas, kanarėles, vėžlius, driežus,  ežius ir visus kitus mažuosius Jūsų gyvūnėlius!

-20% visiems kraujo tyrimams

Atliekame morfologinį ir biocheminį kraujo tyrimus, mikroskopuojame kraujo tepinėlius, taip pat siunčiame mėginius į modernias laboratorijas išsamesniam ištyrimui

-10% visiems gydomiesiems pašarams

Nuolaida taikoma šunų ir kačių sausam ir konservuotam pašarui, skirtam visų indikacijų gydymui. Prekiaujame Hill’s, Virbac, Trovet gydomosiomis dietomis

Primename, kad DR Leo priima klientus jau dviejose klinikose Vilniuje:

Naujamiestyje, Vytenio g. 20 +37067309112 info@drleo.lt

Grigiškėse, Vilniaus g. 67 +37067303301 grigiskes@drleo.lt

Skambinkite, atvykite, rašykite per facebook ar registruokitės tiesiai pas mėgstamą gydytoją internetu www.uodega.lt

GRIGIŠKĖS
Vilniaus g. 67
+370 673 03301
grigiskes@drleo.lt
NAUJAMIESTIS
Vytenio g. 20
+370 673 09112
info@drleo.lt