VIRBAC HPM pašaras sterilizuotoms/kastruotoms katėms ir katinams

VIRBAC HPM pašaras sterilizuotoms/kastruotoms katėms ir katinams
Po sterilizacijos ar kastracijos naminės katės tampa ypatingai linkusios nutukti, ar žinote kodėl?
 
🔎 Pašalinus lytines liaukas (kiaušides/sėklides) organizme nebegaminami lytiniai hormonai
🔎 Pasikeitus hormonų pusiausvyrai pasikeičia ne tik jų elgesys (jie tampa lėtesni, mažiau motyvuoti judėti), bet ir medžiagų apykaita
🔎 Katės, skirtingai nei šunys, dažniausiai laikomos namuose, nevedamos į lauką, tad judėjimo stoka atsiranda ne tik dėl hormonų pusiausvyros pasikeitimų, bet ir dėl gyvenimo būdo, aplinkos
🔎 Netinkama mityba – atsižvelgus į visus fiziologinius faktorius, po sterilizacijos ir kastracijos, katėms turėtų būti koreguojamas racionas – mažiau kalorijų, mažiau riebalų, daugiau baltyminės dalies ir ląstelienos
Apie pašarą Virbac HPM Adult Neutered:

 

Kūno svorio kontrolė:

Mažas energijos kiekis riboja kalorijų pasisavinimą. Didesnis ląstelienos kiekis padidina sotumo jausmą. L-karnitinas riboja riebalų kaupimąsi audiniuose.

Šlapimo takų sistema:

Didelis gyvulinės kilmės baltymų kiekis skatina vandens patekimą į organizmą, padidina šlapimo kiekį ir padeda stabilizuoti šlapimo pH, kad būtų palaikoma sveika šlapimo takų sistema. Artišokai (cinarino šaltinis) skatina inkstų veiklą, padeda praskiesti šlapimą, veikia kaip silpnas diuretikas. Chitosanas, kuris skatina fosforo chelatinimo procesą, padeda sumažinti struvitų formavimosi galimybę šlapine.

Inkstų funkcijos palaikymas:

Didelis baltymų kiekis pagerina vandens apytaką. Kontroliuojant fosforo kiekį yra palaikoma geresnė inkstų veikla.

Dantų apsauga nuo apnašų:

Askorbo r. monofosfato druska apsaugo nuo apnašų formavimosi, slopina nemalonų kvapą iš nasrų.

Odos ir kailio apsauga:

Didelis baltymų, amino r. kiekis ir omega-6/omega-3 balansas, skatina epidermio barjerines funkcijas, pagerina riebalinių liaukų sekreciją, taip palaikydamas sveikos odos būklę, blizgantį kailį.

Žemas glikemijos indeksas:

Mažas krakmolo kiekis garantuoja stabilų gliukozės kiekį kraujyje.

Puiki virškinamojo trakto tolerancija:

Ėdale esantis mažas krakmolo kiekis skatina fermento amilazės aktyvumą. Probiotikai (Lactobacillus) skatina rūgštinės žarnyno floros dauginimąsi bei stiprina vietinę imuninę funkciją. Montmorilonito molis apsaugo virškinamojo trakto gleivinę, slopina uždegimą ir infekcijos procesus, normalizuoja išmatų konsistenciją ir turi įtakos jų kvapui. Ląsteliena (prebiotikai) skatina normalios virškinamojo trakto floros dauginimąsi ir žarnyno gleivinės vientisumą.

 

DR Leo veterinarijos klinikoje Naujamiestyje siūlome išbandyti mūsų gydytojų favoritą, dažniausiai rekomenduojamą – Virbac HPM pašarą sterilizuotoms katėms bei kastruotiems katinams!

Grigiškėse kol kas mielai „pavaišinsime“ mėginukais, o ne už ilgo turėsime ir lentynoje 😋
 
GRIGIŠKĖS
Vilniaus g. 67
+370 673 03301
grigiskes@drleo.lt
NAUJAMIESTIS
Vytenio g. 20
+370 673 09112
info@drleo.lt