DR Leo spalio mėnesio akcijos

DR Leo spalio mėnesio akcijos

Šį mėnesį, atvykus į DR Leo veterinarijos kliniką turėsite galimybę pasinaudoti puikiomis nuolaidomis

 

15% nuolaida visoms higienos prekėms (šampūnai, valikliai, servetėlės, sauskelnės ir kt.)

50% nuolaida ausų valymui, nagų karpymui, paraanalinių liaukų išspaudimui

 

Prasidėjus lietingam rudens sezonui dažniau sulaukiame pacientų su ausų uždegimu – geriausia profilaktika siekiant išvengti šio nemalonaus susirgimo – reguliari ausyčių priežiūra. Ausis valyti derėtų bent kartą per mėnesį, o jei gyvūnas yra susidūręs su ausų problemomis seniau, tuomet valymas kartą per savaitę būtų optimalus. Apsilankę DR Leo klinikoje ausų valymui, gausite ir trumpą konsultaciją dėl taisyklingo ausų valymo, priemonių naudojimo bei patikrą otoskopu – ausies kanalo apžiūrą.

 

Lietingi, šalti orai pavojingi ne tik ausims, bet ir pėdutėms – dėl tarpupirščiuose besikaupiančios drėgmės, purvo, taip pat jei po kasdienio pėdučių praplovimo grįžus iš lauko, pėdutės nenusausinamos, kyla įvairios pėdučių problemos – uždegimas, kurį dažnai komplikuoja bakterijos bei mieliagrybiai. Užsukus į DR Leo apsikirpti nagų, apžiūrėsime ir pėdučių būklę, patarsime kaip prižiūrėti jas ir tarpupirščių odą lietingu oru. Reguliariai kirptis nagus svarbu ir dėl dar vienos priežasties – augančio nago gyvuonies. Laiku nepatrumpinus šuniuko nagų, nago gyvuonis (kraujagyslė) auga kartu su nagu ir jai išilgėjus nebeįmanoma nukirpti nago trumpai, neįkirpus į gyvuonį, būtent dėl to svarbu nagučius trumpinti bent kartą per mėnesį ar du.

 

Taip pat rudenį padažnėję viduriavimai yra tiesioginė paraanalinių liaukų užsikimšimo priežastis. Paraanalinės liaukos randamos abipus išeinamosios angos ir jų sekretas savaime pasišalina, yra išspaudžiamas šuniukui tuštinantis formuotai. Jei pastaruoju metu pastebėjote jog šuniukas dažniau tuštinasi minkštai ar viduriuoja, tikėtina, jog paraanalinėse liaukose užsistovėjo, nepasišalino sekretas. Dažniausias šios būklės požymis – užpakaliuko trynimas į žemę, kilimą, grindis, sakoma, kad šuniukas “važiuoja ant užpakalio. Jei pastebėjote tai – užsukite trumpai procedūrai – paraanalinių liaukų išspaudimui.

 

Mus rasite:

Vytenio g. 20, Vilnius +37067309112 info@drleo.lt

Vilniaus g. 67, Grigiškės, Vilnius +37067303301 grigiskes@drleo.lt

GRIGIŠKĖS
Vilniaus g. 67
+370 673 03301
grigiskes@drleo.lt
NAUJAMIESTIS
Vytenio g. 20
+370 673 09112
info@drleo.lt